Plastikakirurg

Kokku leiti 12 tulemust
1

Jyri Juhani Hukki

Plastikakirurg

Arsti ei ole veel kommenteeritud

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega!

1
5.0

Katrin Krüünvald

Plastikakirurg

Väga meeldiv arst ja ...

Anonüümne kirjutab: "Käisin http://www.artiaclinic.ee/ Katrini juues rindu suurendamas. Väga meeldiv arst ja hea tulemus. Minu enesekindlus on kõvasti suurenenud!"

2
4.9

Siim Simmo

Plastikakirurg,Üldkirurg

Неделю назад делала блефаропластику ...

Любовь Смолова kirjutab: "Неделю назад делала блефаропластику у хирургу Сиим Симмо.Хочу поблагодарить доктора за его талант;золотые руки;прошла тольконеделя после операции,а швов почти не видно_"

2
4.9

Ilmar Amjärv

Plastikakirurg

Arsti ei ole veel kommenteeritud

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega!

5
4.7

Mare Malva

Plastikakirurg

ülalaugude operatsioon /блефаропластика

Albina kirjutab: ""Dr. Malva ja meeskond on professionalne ja abivalmis. Mul on noored ja ilusad silmad. Soovitan kõigile pöörduda Dr. Malva poole. Väga tore arst ja meeldiv inimene!!!" Очень..."

5
4.7

Olavi Vasar

Kardiovaskulaarkirurg,Plastikakirurg

dr Olavi Vasar

Ukkonen Luule kirjutab: "MEELETULULT Profisionaalne. HINDAMATTU.Kui arstina ja inimesena.Olen kroonilist haigust podev. Ja pikaaegne haige. Oma muredele lahendust leida ei lootnud. Sattusin Dr. VASARA...."

5
4.7

Jüri Kullamaa

Plastikakirurg,Suu-, näo- ja lõualuukirurg

Suurepäraste soovitustega hea kirurg!

Ônnelik kirjutab: "Aitähh! Läksin sõbranna+ soovitusel rindu suurendama just Kullamaa juurde. Tôepoolest suurepärane tulemus. Eks iga naise jaoks on see suur ja raske otsus, kuid täna (3 kuud hiljem)..."

6
4.6

Peep Pree

Plastikakirurg

Не советую !

Алиса kirjutab: "Делала у него операцию груди Обсуждали одно - говорила хочу так и так . Одним словом врач сделал все криво - нарезал грудь вокруг соска вниз и под грудью. Шрамы остались большие..."

9
4.4

Terje Arak

Plastikakirurg,Üldkirurg

Hooletu ükskõikne arst

Anni kirjutab: "Kui tegemist tasulise patsiendiga siis lipitseb ja teeb head nägu. Minu ema opereeris aga haigekassa arvelt, kuna tal oli halvaloomuline kasvaja olnud ja väljalõigatud osa kohutav...."

10
4.3

Romek Märtsin

Plastikakirurg

Ei soovi! Не советую!

Dina kirjutab: "Делала абдоминопластику. Через год швы окончательно зажили и стало видно, что они сделаны криво! Звонила, никакой реакции врача не последовало! Была после на консультации у 3-х..."

13
4.1

Merle Sellend

Plastikakirurg

Suurepärane tulemus

U.V. kirjutab: "Mina käisin dr Sellendi juures näo ringlõikust tegemas 2017 jaanuari lõpus. Esimest korda konsuldatsioonil kohtudes tekkis mul kindel teadmine, et dr Sellend on õige kirurg selle..."

14
4.0

Tatjana Raie

Plastikakirurg

Липосакция

Svetlana kirjutab: "Не рекомендую доктора Райе.Делала липосакцию живота,вокруг пупка оставила жир,в каких-то местах убрала больше,в итоге живот в ямах,пупок нависает,вид ужасный.Когда я ей сказала,что..."

25
3.2
1