Plastikakirurg

Kokku leiti 12 tulemust
1

Jyri Juhani Hukki

Plastikakirurg

Arsti ei ole veel kommenteeritud

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega!

1
5.0

Katrin Krüünvald

Plastikakirurg

Väga meeldiv arst ja ...

Anonüümne kirjutab: "Käisin http://www.artiaclinic.ee/ Katrini juues rindu suurendamas. Väga meeldiv arst ja hea tulemus. Minu enesekindlus on kõvasti suurenenud!"

2
4.9

Siim Simmo

Plastikakirurg,Üldkirurg

Simm Simmo

Olga kirjutab: "Месяц назад делала пластику груди и живота ,у доктора золотые руки. Спасибо Симм Симмо вам огромное ."

2
4.9

Mare Malva

Plastikakirurg

Inimlik ja soe arst

Katrin kirjutab: "Dr Malva hoolib, julgustab, annab lootust, vaatab sõbralikult silma - arst, kelle juurde läheks vajadusel tagasi!"

3
4.8

Ilmar Amjärv

Plastikakirurg

Arsti ei ole veel kommenteeritud

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega!

5
4.7

Olavi Vasar

Kardiovaskulaarkirurg,Plastikakirurg

dr Olavi Vasar

Ukkonen Luule kirjutab: "MEELETULULT Profisionaalne. HINDAMATTU.Kui arstina ja inimesena.Olen kroonilist haigust podev. Ja pikaaegne haige. Oma muredele lahendust leida ei lootnud. Sattusin Dr. VASARA...."

5
4.7

Jüri Kullamaa

Plastikakirurg,Suu-, näo- ja lõualuukirurg

Veenilaiendid

Villu kirjutab: "Dr. J Kullamaa on teada tuntud arst nagu ta isagi.Lasin oma veeni- laiendid korda teha jalgadel.Soovitati kui profesionaali.Ja seda ta ka on."

6
4.6

Peep Pree

Plastikakirurg

Не советую !

Алиса kirjutab: "Делала у него операцию груди Обсуждали одно - говорила хочу так и так . Одним словом врач сделал все криво - нарезал грудь вокруг соска вниз и под грудью. Шрамы остались большие..."

9
4.4

Terje Arak

Plastikakirurg,Üldkirurg

Väga hea!

Raul kirjutab: "Oleks kõik arstid nii professionaalsed nagu Dr.Terje Arak. Olen Tema juures käinud korduvalt ja alati väga rahul. TÄNUD!"

10
4.3

Romek Märtsin

Plastikakirurg

Hooliv ja professionaalne

Silvi kirjutab: "Romek Märtsin on mind opereeninud kahel korral. Professionaalsus, hoolivus, sõbralikkus on need jooned, mida kogesin haiglas. Tänan kõiki, kes osalesid meeskonnatöös. Koos sünnibki..."

13
4.1

Merle Sellend

Plastikakirurg

Ei soovita

Anonüümne kirjutab: "Vastuseks kellegi Mailise kommentaarile. Kahjuks dr. Sellend ei ole aus ega otsekohene, ei ole ka konkreetne. Pugemist ega petlikke ilukõnesid ei vaja tõesti mitte keegi, kuid oma..."

14
4.0

Tatjana Raie

Plastikakirurg

Липосакция

Svetlana kirjutab: "Не рекомендую доктора Райе.Делала липосакцию живота,вокруг пупка оставила жир,в каких-то местах убрала больше,в итоге живот в ямах,пупок нависает,вид ужасный.Когда я ей сказала,что..."

25
3.2
1